◄
W piątkowy wieczór 13 lutego 2015 r. w Muzeum Narciarstwa odbyło się spotkanie z podróżniczką Alicją Mojko. Intrygujący tytuł „Z dachu nepalskiego autobusu” pierwszego w tym roku „Spotkania pod złamanymi nartami” przyciągnął wielu gości spoza Cieklina.
W piątkowy wieczór (14-02-2014 r.) uczestnicy IV SPOTKANIA POD ZŁAMANYMI NARTAMI popłynęli w górę Nilu dzięki opowieściom Barbary Zasowskiej, podróżniczki z Gorlic zakochanej w Egipcie.
Ludzie dzielą się na tych, którzy marzą i tych, co biorą sprawy w swoje ręce i marzenia zmieniają w rzeczywistość. Do tej drugiej kategorii należy Magdalena Ząbczyk
Spotkanie z Magdaleną Ząbczyk, które odbyło się wieczorem w środę 6 lutego 2013 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie było tak ekscytujące, że mieliśmy wrażenie realnego zwiedzania odległego Tajwanu.
II Spotkanie pod Złamanymi Nartami, mimo niesprzyjających warunków pogodowych, odbyło się. Zaproszony gość, instruktor narciarstwa, ratownik GOPR Tadeusz Wójcik dotarł do nas prosto ze stoku narciarskiego „MARESZKA”.
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie zaprasza na „SPOTKANIE POD ZŁAMANYMI NARTAMI” Gościem sobotniego (15-12-2012 r. godz. 18:00) spotkania będzie Tadeusz Wójcik, który swymi opowieściami o narciarstwie, będzie zachęcał młodzież z Cieklina
Dzieci, młodzież oraz dorośli przez ponad dwie godziny bez wytchnienia i znużenia słuchali z zainteresowaniem wspomnień z podróży do Indii Alicji Mojko. To spotkanie z Alicją i jej przygodami z dalekiego wschodu zapoczątkowało nową działalność naszego muzeum,
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie zaprasza na „SPOTKANIE POD ZŁAMANYMI NARTAMI”Gościem poniedziałkowego spotkania będzie Alicja Mojko - podróżniczka po przestrzeniach teatralnych, geograficznych, poetyckich a przede wszystkim duchowych.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.